Wyniki ŚZŻ 2015

Już po SZŻ 2012Podczas tegorocznej Świątecznej Zbiórki Żywności  organizowanej przez Bank Żywności SOS w Warszawie zebrano 103 tony żywności (brutto):

  • w Warszawie zebrano około 49 ton
  • przez partnerów zostało zebranych ponad 50 ton
  • na Rynkach Hurtowych zebrano 3,9 ton

Warszawa

SKLEPI dzień (04.12)II dzień (05.12)III dzień (06.12)RAZEM
Alma Promenada 541.6703.2652,01896.8
Auchan Marki461.8368.6481,01311.4
Auchan Modlińska0346.2694,01040.2
Auchan Piaseczno435.8836,0786,02057.8
Auchan Praga1090.21533.61662,04285.8
Auchan Wola996.82330,02295.35622.1
Auchan Ursynów464.4470,0720,01654.4
Carrefour Arkadia661.8854.21197,02713,0
Carrefour Bemowo223.6460.6430,01114.2
Carrefour Express Centrum321.3244.6249,0814.9
Carrefour Market Sadyba821.4926.5593,02340.9
Carrefour Mokotów209.4219.1221,0649.5
Carrefour Reduta285.8599.6771,01656.4
Carrefour Targówek242.6293.2372,0907.8
Carrefour Wileńska0,01344,0524,01868
E.Leclerc Bielany511.4646.4788,01945.8
E.Leclerc Jutrzenka225,0625.8665,01515.8
Piotr i Paweł Blue City 151.4518.8661,01331.2
Piotr i Paweł Targówek180.20,0197,0377.2
Real Okęcie581.6351.2403,01335.8
Simply Bonifacego253.8205.2193,0652,0
Simply Broniewskiego204.2181.1506,0891.3
Simply Meksykańska0,0431.2482.2913.4
Tesco Gocław1075.61097.611153288.2
Tesco Górczewska251.2941.6859.42052.2
Tesco Kabaty490.2673.4553,01716.6
Tesco Stalowa838.4928,01080,02846.4
Kościół św.Paderewskiego0,00,0215,0215,0
SUMA11519.518129.719364.949014.1

 

 Mazowsze

PARTNERI dzieńII dzieńIII dzieńRAZEM
ZHP Pruszków841.505002.142688.888532.52
Urząd Miasta Nowy Dwór Mazowiecki664.402519.891232.154416.44
Stowarzyszenie ARIADNA442,00638,000,001080,00
SP im. Wojska Polskiego Białobrzegi52.0933.7310.7096.52
Mazowieckie Inicatywy Społeczne4749.794212.192614.8411576.82
Fundacja Chrześcijanska Barwy Życia494,001527,00638.852659.85
Stowarzyszenie Qźnia637.65604,00533.351775,00
MONAR Wyszków1116,00835,00546,002497,00
TPD Grodzisk Mazowiecki353.35880,00891.702125.05
Urząd Miasta Legionowo2566.985423.903896.1311887.01
Gemini308,00406,00250.50964.50
Krajowe Stowarzyszenie Przyłącz się do nas808,001391.82611.342811.16
SUMA13033.7623473.6713914.4450421.87

 

Rynki Hurtowe: 3 871 kg

 

Razem: 103 307,07 kg

 

Świąteczna Zbiórka Żywności dla zapracowanych:
1)Wyślij: POMAGAM na nr 75365 (koszt SMS-a to 5 zł + VAT)
Pomóż Bankom Żywności dotrzeć do osób potrzebujących w całej Polsce, także po świętach!

2)Kup paczkę żywności dla potrzebujących
http://charytatywni.allegro.pl/swiateczna-zbiorka-zywnosci-paczka-wirtualna-5zl-i2421569
Do nabycia paczki w dobrych cenach: za 5zł, 15zł i 50zł

logo_biale_wspolfinansowanie LOGOMODEL-1 logo SKM przezrLOGO Tramwaje Warszawskie

Ten wpis został opublikowany w kategorii ŚZŻ i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.