Wyniki PSP 2015

Akcja Podziel się Posiłkiem  dobiegła końca!
Wciąż trwa sortowanie i liczenie żywności. W Warszawie, dzięki zaangażowaniu wolontariuszy i ludzi dobrej woli, zebraliśmy ponad 33 tony żywności!!!
Dziękujemy za wsparcie akcji!

SKLEPPIĄTEKSOBOTARAZEM
RAZEM95892411233701
Simply Broniewskiego2508151065
Real Okecie013721372
Carrfour Reduta3237791102
Auchan Wola150425074011
Leclerc Ursynów0765765
Auchan Modlinska3268811207
E.Leclerc Bielany115519533108
Carrfour Zlote Tarasy204315519
Arkadia77321712944
Tesco Stalowa5236161139
Auchan Marki198647845
Carrfour Bemowo3239561279
Tesco Górczewska94111522093
Carrefour Wileska4675941061
Auchan Praga99916022601
Alma Promenada5717551326
Carrefour Mokotów388253641
Tesco Kabaty325278603
Auchan Piaseczno31910361355
Tesco Gocław016981698
Simply Meksykaska0829829
Auchan Łomianki021382138
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.