Wyniki PsP 2014

Zbiórka żywności Podziel się Posiłkiem właśnie dobiegła końca!
Wciąż trwa sortowanie i liczenie żywności na Mazowszu. W Warszawie dzięki zaangażowaniu wolontariuszy i ludzi dobrej woli zebraliśmy 37035,2 kg żywności!!!
Dziękujemy za wsparcie akcji!

SklepI dzień zbiórkiII dzień zbiórkiRAZEM
RAZEM14520,122514,637035,2
Alma Promenda5228651387
Auchan Marki4407301170
Auchan Modlińska68010121692
Auchan Piaseczno979,610081987,6
Auchan Wola14722964,44435,4
Auchan Łomianki79912602059
Carrefour Arkadia33811031441
Carrefour Bemowo288507795
Carrefour Moktów370756,41135,4
Carrefour Reduta577980,61557,6
Carrefour Sadyba292,9508800,9
Carrefour Targówek5887531341
Carrefour Wileńska3796821061
Carrefour Złote Tarasy260347607
E.Leclerc Bielany5837211304
E.Leclerc Ursynów9421490,62432,6
Real Jubilerska686,810821768,8
Real Okęcie4786491127
Real Ursynów95816412599
Simply Bonifacego374,3612986,3
Simply Broniewskiego184135319
Tesco Gocław8948661760
Tesco Kabaty7331179,61912,6
Tesco Stalowa7026541356