Informacja prasowa o zrealizowanej inwestycji Sprawozdanie z Realizacji dotacji przyznanej w ramach konkursu grantowego „Bezpieczna Żywność” 2012

Bank Żywności SOS w Warszawie informuje, że środki przyznane w ramach Konkursu Grantowego „Bezpieczna Żywność”  2012 Federacji Polskich Banków Żywności  w wysokości 2 466,00 PLN zostały przeznaczone na zakup kurtyn chłodniczych oraz opon do samochodu służbowego fundacji.

Kurtyny chłodnicze, producent IceTeam, odizolowały przejście między chłodnią, a magazynem. Pozwala to na utrzymanie stałej, prawidłowej temperatury we chłodniach w momencie otwarcia drzwi. Dzięki temu spełniamy najwyższe standardy i normy jakościowe przechowywania żywności. Kurtyny chronią również przed dostaniem się zanieczyszczeń z zewnątrz.

Opony do samochodu fundacji marki Renault Master zostały zakupione na sezon zimowy, który trwa w Polsce przez około 6-7 miesięcy w roku. Umożliwi to korzystanie z samochodu dostawczego do przewozu darowizn bez przestojów w zimie, poprawi bezpieczeństwo przewożenia żywności.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sprawozdania. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.