Staż / Praktyki w Banku Żywności SOS w Warszawie

Bank Żywności SOS w Warszawie od 1994 roku bezpłatnie pozyskuje żywność zagrożoną zmarnowaniem i przekazuje ją najbiedniejszym – osobom znajdującym się w ciężkiej sytuacji życiowej i materialnej. W sposób profesjonalny, pozyskujemy żywność, magazynujemy oraz rozdajemy na rzecz organizacji. W samym 2011 roku pozyskaliśmy 5 142 tony żywności o wartości 16 663 mln złotych. Z naszej pomocy skorzystało około 82 tys. osób z 214 organizacji charytatywnych głównie z terenu województwa mazowieckiego. W ciągu roku organizujemy 3 duże zbiórki żywności w których organizacji wspiera nas ponad 5000 wolontariuszy.Nasza organizacja otrzymała w 2011 roku Certyfikat Organizacji Przyjaznej Wolontariuszom.

Jeśli interesuje Cię: zarządzanie organizacją pozarządową, budowanie zespołu wolontariuszy i chcesz pomóc osobom najuboższym to mamy dla Ciebie propozycję Stażu/Praktyk w Banku Żywności SOS w Warszawie.

Zadania stażysty:

  • udział w pracach nad przygotowaniem dokumentu strategii rozwoju organizacji,
  • budowanie zespołu wolontariuszy,
  • współpraca z partnerami społecznymi fundacji.

Napisz do nas jeśli:

  • chcesz się nauczyć jak realizować projekty społeczne,
  • chcesz zebrać doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej,
  • jesteś komunikatywny  i odpowiedzialny,
  • chcesz się sprawdzić w działaniu.

Napisz do nas: wolontariat@bzsos.pl lub odwiedź naszą stronę www.bzsos.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Projekt Akademii Wolontariatu jest współfinansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bank Żywności SOS, Wolontariusze. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.