7 Rockowa Zbiórka Żywności – Informacja Prasowa

7 września 2013 roku o godzinie 18:30 w muszli koncertowej w Parku Praskim Bank Żywności SOS w Warszawie organizuje Rockową Zbiórkę Żywności. Wystąpią zespoły: Maki i Chłopaki, Transsexdisco, Kabanos. Biletem wstępu na koncert będzie przekazanie żywności o wadze 5 kg lub równowartości 10 zł. Na miejscu będzie również możliwość zakupu produktów spożywczych.

Rockowa Zbiórka Żywności to koncert charytatywny, podczas którego zespoły wystąpią pro bono, a biletem wstępu jest żywność o wadze 5 kg lub wartości 10 złotych. Produktami rekomendowanymi podczas zbiórki są: konserwy owocowe, warzywne, mięsne, rybne, olej, cukier, mleko, dżemy, słodycze. Zebrane dary zostaną przekazane organizacjom pozarządowym pomagającym potrzebującym i wspierającym ubogich. Ideą zbiórki jest zebranie żywności, która trafi do potrzebujących oraz  zaszczepienie nawyków niemarnowania żywności na co dzień.

Podczas koncertu, który rozpocznie się w muszli koncertowej o godzinie 18:30 wystąpią Maki i Chłopaki, Transsexdisco, Kabanos. Od godziny 15 w Parku Praskim dzieci, młodzież i dorośli wezmą udział w grach i zabawach przygotowanych przez wolontariuszy i partnerów Banku Żywności SOS w Warszawie.

Honorowy patronat nad Rockową Zbiórką Żywności objęli Mazowiecki Kurator Oświaty oraz Burmistrz Dzielnicy Praga – Północ m. st. Warszawy.

Więcej informacji na rockowa.waw.pl

belka patronacka7 Rockowa Zbióka Żywności – Informacja Prasowa (plik pdf)

7 Rockowa Zbiórka Żywności – Informacja Prasowa (plik doc)

________________________________________________________________

Kontakt:
Bank Żywności SOS w Warszawie

ul. Stanisława Bodycha 97, Reguły 05-810 Piastów I
tel./fax 22 753 85 00, 22 723 02 71
bzsos.pl rockowa.waw.pl bzsos@bzsos.pl             

Kontakt z mediami: Agnieszka Kędzierawska; a.kedzierawska@bzsos.pl; tel. 504 127 666
Koordynator Zbiórki: Jagoda Kołodziejczuk; tel. . 601 059 525

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bank Żywności SOS, RZŻ, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.