Bank Mleka Kobiecego najlepszą Inicjatywą Pozarządową roku 2012 w kategorii ZDROWIE

s3ktor_2012_19 czerwca 2013 roku poznaliśmy zwycięzców dziewięciu kategorii konkursowych na najlepszą inicjatywę pozarządową 2012 roku S3KTOR. W kategorii Zdrowie za najlepszą inicjatywę uznano powołanie przez  Fundację Bank Mleka Kobiecego pierwszego Banku Mleka Kobiecego w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. Orłowskiego w Warszawie.
Na stronie Fundacji możemy przeczytać: „Nasza Fundacja została dziś nagrodzona w konkursie S3EKTOR na Najlepszą Inicjatywę Organizacji Pozarządowej roku 2012 w kategorii ZDROWIE za organizację banku mleka kobiecego w SPSK im. W.Orłowskiego w Warszawie. Ta nagroda to owoc pracy kilku lat wielu środowisk naszego miasta skupionych wokół Fundacji – karmiących Mam, Naukowców z kilku liczących się Instytutów i Organizacji Pozarządowych.
Dziękując Wam wszystkim muszę z imienia wymienić Przewodniczącą Rady Fundacji Izę Paczesną – Dzielną Mamę 5 dzieci, która pośród swoich obowiązków zawsze znajduje czas na działania Fundacji, Prof. Marię Katarzynę Borszewską-Kornacką, która Przewodniczy Radzie Naukowej Fundacji i przez lata zjednywała poparcie dla naszego projektu Neonatologów z Mazowsza, i nie tylko, oraz Urzędników M.st. Warszawy, szczebla wojewódzkiego i samorządowego oraz Panią Dominikę Sawczuk vice Prezes Zarządu Fundacji Bank Żywności SOS, która wielokrotnie służy nam swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z działalnością trzeciego sektora (…).”

W imieniu zespołu Banku Żywności SOS w Warszawie serdecznie gratulujemy wyróżnienia!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.