Otrzymaliśmy pierwsze owoce i warzywa

1Do naszego Banku trafiły w tym tygodniu już pierwsze dostawy owoców wycofanych z rynku w ramach akcji przekazywania najuboższym owoców i warzyw objętych rosyjskim embargiem.
W tym tygodniu otrzymaliśmy 40 ton jabłek i 48 ton marchwi. Większość owoców trafiła już do naszych organizacji. W przyszłym tygodniu zaplanowaliśmy i umówiliśmy już dostawy 45 ton jabłek, 24 ton śliwek oraz 1,5 tony gruszek. W magazynie mamy jeszcze świeżą marchewkę. Serdecznie zapraszamy nasze organizacje partnerskie do umawiania się po odbiór świeżych owoców i warzyw.

Jak przekazać warzywa i owoce do Banków Żywności aktualności

Jeżeli owoce i warzywa, które chcesz przekazać są objęte embargiem rosyjskim (pomidory, papryka, kapusta biała, kapusta pekińska, kalafior, ogórki i kornisze, marchew, pieczarki, jabłka, gruszki, wiśnie, maliny, śliwki czy truskawki), złożyłeś wniosek do ARR w dniach od 18 sierpnia do 3 września 2014, a produkty, które chcesz przekazać posiadają wartość handlową skontaktuj się z nami telefonicznie nr tel. 601390536, (22) 753 85 00 (wybieramy dystrybucja) i umów się z nami na dostawę swoich produktów. Produkty, które można do nas dostarczyć w najbliższym czasie to: pomidory, papryka, kapusta biała, kapusta pekińska, kalafior, ogórki i kornisze, pieczarki, gruszki, wiśnie, maliny i truskawki.

Zapraszamy do współpracy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.