50 kg żywności za 5 zł!

konerencja bułka 225Pomóż Bankom Żywności dotrzeć do osób potrzebujących w całej Polsce, także po świętach! Do 31 grudnia wyślij sms POMAGAM na nr 75365 (koszt SMS-a to 5 zł + VAT). Zebrana kwota zostanie przeznaczona dla Banków Żywności m. in. na zakup paliwa do samochodów chłodniczych, wózków widłowych, opłat za prąd w magazynach.

W zeszłym roku zebraliśmy wspólnie 62 120 zł. W tym roku stawiamy sobie jeszcze wyższy cel: chcemy zebrać ze zbiórki SMS 80 000 zł!

 

Na co będą przeznaczone pieniądze?

Dzięki środkom finansowym z SMS będziemy przez cały rok pełnić naszą misję: uratujmemy więcej żywności z supermarketów, przekażemy więcej żywności, która mogłaby się zmarnować dla osób potrzebujących. Kupimy wózki widłowe, opłacimy prąd w chłodniach, mroźniach i magazynach, powiększymy magazyny, kupimy paliwo do aut dostawczych. 5 zł wydane na Bank Żywności może przynieść 50kg jedzenia.

 

Jak przyłączyć się do AKCJI? To proste!

Wyślij SMS o treści „POMAGAM” na numer 75365 (koszt SMS to 5 zł + VAT). Bądź ambasadorem Akcji! Wokół Ciebie jest mnóstwo osób dobrej woli! Zachęć swoich bliskich, przyjaciół, partnerów biznesowych, sąsiadów do wysyłania charytatywnego SMS.

Tomasz SobierajskiZachęcamy do aktywnej promocji charytatywnego SMS.

Dziękujemy!MLZ_4672-1600x1068

Ten wpis został opublikowany w kategorii ŚZŻ i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.