Napełnij się dobrą energią RWE Polska

rwe_logoBank Żywności SOS w Warszawie jest jedną z organizacji wspieraną przez firmę RWE w ramach akcji „Napełnij się dobrą energią”. W poniedziałek 9 marca przedstawiciele RWE wręczyli nam czek na kwotę 3 210 zł. Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy jednym z uczestników akcji i serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej fundacji.

 

RWE Polska umieściła pilotażowo w przestrzeni miejskiej, ławki, które umożliwiają bezpłatne doładowanie urządzeń elektronicznych, takich jak: smartfon czy tablet. Pierwsze trzy egzemplarze zainstalowano w C.H. Złote Tarasy i będzie można z nich korzystać do kwietnia. Oprócz doładowywania akcesoriów elektronicznych, Ławki RWE, będą również wykorzystywane w ramach akcji specjalnych realizowanych przez firmę.

„W dzisiejszych czasach, z powodu wysokiej energochłonności urządzeń mobilnych, z których korzystamy na co dzień, cierpimy na ciągły deficyt energii elektrycznej. Cieszymy się, że udostępnione przez nas Ławki RWE nie tylko umożliwią doładowanie smartfona czy tabletu w przestrzeni miejskiej, ale także będą stanowić wsparcie dla naszych kolejnych akcji. Mamy nadzieję, że już niedługo nasze ławki pojawią się w całej Polsce” – powiedział Menedżer Marketingu Klientów Masowych, Karol Hołdyński.

Akcja „Napełnij się dobrą energią RWE Polska” rozpoczęta w Złotych Tarasach, będzie miała swoją kontynuację w innych lokalizacjach na terenie Warszawy. RWE rozważa także objęcie akcją różnych miast w Polsce.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.