Rusza pierwsza Wielkanocna Zbiórka Żywności w Warszawie  

_MLZ9512W weekend 20 – 22 marca rusza Wielkanocna Zbiórka Żywności w Warszawie organizowana przez Bank Żywności SOS w Warszawie. Akcja odbędzie się na terenie sklepów sieci Auchan w Warszawie i okolicach. Wolontariusze fundacji będą zachęcać do dzielenia się żywnością
z potrzebującymi.

 

Produkty zebrane podczas zbiórki trafią do  najbiedniejszych dzieci, rodzin wielodzietnych, osób samotnie wychowujących dzieci, bezdomnych, chorych i bezrobotnych, a także do osób pracujących, których nie stać na zakup żywności.  Wolontariusze będą czekali w okolicach sklepowych kas przy specjalnie oznakowanych koszach. Każdy będzie mógł przekazać im produkty, którymi chce podzielić się z osobami najuboższymi.

Tylko, dzięki zaangażowaniu ludzi dobrego serca, możemy sprawić by Święta Wielkiej Nocy były naprawdę wyjątkowe, dla wszystkich. Po sukcesie Świątecznej Zbiórki Żywności mamy nadzieję, że w tym roku, Warszawiacy tłumnie wezmą udział w Wielkanocnej Zbiórce Żywności.

W dniach 20, 21, 22 marca w godzinach 9-21, w sklepach spożywczych przy oznakowanych koszach czekać będą wolontariusze Banku Żywności SOS w Warszawie. Każdy może przekazać im jeden lub kilka produktów spożywczych. Wszystko na rzecz najuboższych osób, którym pomaga Bank Żywności w Warszawie.

Mąka, olej, konserwy oraz słodycze – to produkty rekomendowane przez Banki Żywności do Wielkanocnej Zbiórki Żywności.

Sklepy, które biorą udział w zbiórce w Warszawie i na Mazowszu to:  Auchan Wola, Auchan Modlińska, Auchan Łomianki, Auchan Marki i Auchan Piaseczno.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.