Warsztaty dla organizacji partnerskich Banku Żywności SOS w Warszawie „WSPÓLNIE RAZEM ZAGOSPODAROWUJEMY NADWYŻKI ŻYWNOŚCI”

BZ SOSSerdecznie zapraszamy nasze organizacjae partnerskie do udziału w warsztatach w ramach projektu „Żywność – dobro, które angażuje”. Warsztaty maja na celu wyeliminowanie pojawiających się problemów z zagospodarowywaniem niektórych darowizn oraz problemów związanych z zachowaniem standardów związanych z bezpieczeństwem żywności. Spotkanie ma też posłużyć wymianie doświadczeń oraz pokazaniu modelowych przykładów współpracy z Bankiem Żywności.

 

Cele:
• Wypracowanie wspólnego sposobu, jak najbardziej optymalnie działać, przy
zagospodarowywaniu nadwyżek żywności w ramach sieci organizacji Banków Żywności.
• Zbudowanie partnerskich relacji pomiędzy Bankiem Żywności a Organizacjami Partnerskimi lokalnie (początek procesu, lub utrwalenie relacji, i ich rozwój).
• Pokazanie organizacjom partnerskim zasobów i możliwości współpracy z Bankami Żywności.
• Przekazanie wiedzy na temat standardów związanych z bezpieczeństwem żywności oraz wymiana doświadczeń w zakresie zagospodarowywania nadwyżek żywności.

TERMIN WARSZTATÓW:
19.11.2015 (czwartek)
godz. 10.00 – 14.00

MIEJSCE:
Siedziba Federacji Polskich Banków Żywności
Al. Jerozolimskie 30 lok. 8 (piętro II)
00-024 Warszawa

Prosimy o potwierdzenie obecności na warsztatach do dnia 17.11.2015 (wtorek) na adres mailowy – joanna.galek@bzsos.pl lub telefonicznie 601 390 094

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.