Warsztaty dla organizacji partnerskich w ramach projektu „Żywność – dobro, które angażuje”

BZ SOSBank Żywności SOS w Warszawie zaprasza wszystkie organizacje partnerskie na warsztaty „Wspólnie razem zagospodarowujemy nadwyżki żywności”. Zajęcia odbędą się w dniach 21.10 oraz 28.10.2015 w siedzibie Federacji Polskich Banków Żywności przy al. Jerozolimskich 30 lok. 8.

 

 

Warsztaty maja na celu wyeliminowanie pojawiających się problemów z zagospodarowywaniem niektórych darowizn oraz problemów związanych z zachowaniem standardów związanych z bezpieczeństwem żywności. Spotkanie ma też posłużyć wymianie doświadczeń oraz pokazaniu modelowych przykładów współpracy z Bankiem Żywności.

Cele:

  • Wypracowanie wspólnego sposobu, jak najbardziej optymalnie działać, przy zagospodarowywaniu nadwyżek żywności w ramach sieci organizacji Banków Żywności.
  • Zbudowanie partnerskich relacji pomiędzy Bankiem Żywności a Organizacjami Partnerskimi lokalnie (początek procesu, lub utrwalenie relacji, i ich rozwój).
  • Pokazanie organizacjom partnerskim zasobów i możliwości współpracy z Bankami Żywności.
  • Przekazanie wiedzy na temat standardów związanych z bezpieczeństwem żywności oraz wymiana doświadczeń w zakresie zagospodarowywania nadwyżek żywności.

 

DWA TERMINY WARSZTATÓW (jeden termin do wyboru):

21.10.2015 (środa) lub 28.10.2015 (środa)

godz. 10 – 14.00

 

MIEJSCE:

Siedziba Federacji Polskich Banków Żywności

Al. Jerozolimskie 30 lok. 8 (piętro II)

00-024 Warszawa

Prosimy o potwierdzenie obecności na warsztatach w jednym wybranym terminie do dnia 16.10.2015 (piątek) na adres mailowy – joanna.galek@bzsos.pl lub telefonicznie 601 390 094

federacja-bankow-zywnosci-logotyp-ogolny-CMYK

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.