WOLSKI KOROWÓD – przegląd ofert pomocowych publicznych i pozarządowych

Wolski Korowod 2015 plakat netW najbliższą niedzielę 24 maja 2015r. w Parku im. gen. Sowińskiego odbędzie się coroczny piknik dzielnicy Wola m. st. Warszawy –  „Wolski Korowód – przegląd ofert pomocowych publicznych i pozarządowych”.

Przygotowanych będzie ponad 80 stanowisk namiotowych, gdzie zaprezentują swoje oferty partnerzy publiczni, prywatni i pozarządowi, jak również placówki ochrony zdrowia i inni partnerzy. Na mieszkańców czekać będzie dodatkowo wiele atrakcji na trawie, w ambulansach i na scenie Amfiteatru.

Wśród partnerów wydarzenia będzie również Bank Żywności SOS w Warszawie. Odwiedzający nasz namiot będą mogli dowiedzieć się, czym zajmuje się Bank Żywności, zapoznać się z naszymi projektami edukacyjnymi realizowanymi w ramach „Akademii Wolontariatu” oraz „1000 pierwszych dni dla zdrowia”, a także wziąć udział w ciekawych grach i konkursach. Dodatkowo zaprzyjaźnieni dietetycy będą udzielać konsultacji dietetycznych.

Miasteczko Namiotowe zaprezentuje się w godz. 14.00-18.00, scena artystyczna Amfiteatru ruszy o 17.30 , zaś od 19.00 wystąpi dla mieszkańców popularna i uzdolniona ANNA DERESZOWSKA oraz Febus Wąsaty Kwartet w programie „Kobieta – instrukcja obsługi”.

Uroczyste rozpoczęcie imprezy odbędzie się o godz. 14.30 w centralnej części Parku – serdecznie zapraszamy!

baner www

www.wola.waw.pl

Ostatnie logo 1000

www.1000dni.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.