Zostań ambasadorem Akcji SMS!

naklejka-szz

Pomóż Bankom Żywności dotrzeć do osób potrzebujących w całej Polsce, także po świętach! Już dziś do 31 grudnia wyślij sms POMAGAM na nr 75365 (koszt SMS-a to 5 zł + VAT).  W zeszłym roku zebraliśmy wspólnie 62 120 zł. Zebrana kwota została przeznaczona dla Banków Żywności na zakup samochodów chłodniczych, wózków widłowych oraz systemu magazynowego. W tym roku stawiamy sobie jeszcze wyższy cel: chcemy zebrać ze zbiórki SMS 80 000 zł!

Na co będą przeznaczone pieniądze?

Dzięki środkom finansowym z SMS będziemy przez cały rok pełnić naszą misję: uratujmemy więcej żywności z supermarketów, przekażemy więcej żywności, która mogłaby się zmarnować dla osób potrzebująych. Kupimy wózki widłowe, opłacimy prąd w chłodniach, mroźniach i magazynach, powiększymy magazyny, kupimy paliwo do aut dostawczych.

Jak przyłączyć się do AKCJI? To proste!

Tomasz Sobierajski

Wyślij SMS o treści „POMAGAM” na numer 75365 (koszt SMS to 5 zł + VAT). Bądź ambasadorem Akcji! Wokół Ciebie jest mnóstwo osób dobrej woli! Zachęć swoich bliskich, przyjaciół, partnerów biznesowych, sąsiadów do wysyłania charytatywnego SMS.

Zachęcamy do aktywnej promocji charytatywnego SMS.

Dziękujemy!

BankZywnosci580x202_z podziel się

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii ŚZŻ i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.