Firma FedEx z USA w Banku Żywności

Od 22 do 29 września br. w Banku  Żywności SOS w Warszawie gościliśmy 20 wysokiej klasy managerów i specjalistów pracujących w FedEx w USA.

Nasz zespół został zasilony ekspertami z biznesu, którzy chcą dzielić się wiedzą i doświadczeniem, żeby wnieść pozytywny wkład w pracę organizacji.

W ramach tego przedsięwzięcia firma była zaangażowana w optymalizację pracy organizacji, rozwiązanie wskazanych problemów oraz w pomoc organizacji dotyczącą jej rozwoju.

Celem projekt jest z jednej strony dostarczenie pozytywnego wkładu w działalność organizacji, a tym samym przyczynienie się do rozwoju lokalnej społeczności, ale także – z punktu widzenia firmy FedEx – budowanie kompetencji przywódczych jej pracowników, uzyskanie lepszego rozumienia rynku, na jakim działa firma oraz pobudzenie twórczego myślenia pracowników FedEx, uczestniczących w projekcie.

Koordynatorem projektu w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, przedsiębiorczości i rozwoju społecznego jest PYXERA Global, amerykańska organizacja pozarządowa z siedzibą w Waszyngtonie DC https://www.pyxeraglobal.org.  

Projekty koordynowane przez Pyxera Global na całym świecie realizowane są w większości w formie wolontariatu opartego na wiedzy i umiejętnościach pracowników największych korporacji, którzy na przestrzeni 2-4 tygodni angażują się w rozwiązywanie problemów i wspieranie rozwoju organizacji społecznych i społeczności lokalnych w kilkudziesięciu krajach.

bzsos-i-fedex

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.