Sodexo STOP Hunger Servathon

  • W dn. 18 maja– 17 czerwca br. w ramach akcji Sodexo Servathon, Sodexo w Polsce organizuje zbiórkę żywności trwałej wśród pracowników. Do akcji Servathon dołączy również kilku dużych klientów i dostawców Sodexo.

     Podczas zbiórki pracownicy i klienci Sodexo przyłączą się do inicjatywy Sodexo STOP Hunger, która zakłada pomoc osobom niedożywionym. Zebrane artykuły, za pośrednictwem Banku Żywności, trafią do osób potrzebujących.

     Zbiórka żywności organizowana jest już po raz kolejny i ma na celu zebranie jak największej liczby produktów spożywczych o długim terminie przydatności do spożycia (np. mąka, ryż, kasza, cukier, konserwy itp.). W zeszłym roku przekazano ponad 1000 kg żywności.

Sodexo.svg

  • Dodatkowo, dn. 18 czerwca (sobota) 2016 roku w godz. 12:00-15:00 na Starówce – przy Barbakanie odbędzie się kwesta.

    Prezesi największych firm francuskich w Polsce (m.in. Sodexo, Leroy Merlin, Decathlon, LaFarge, Saint Gobain) zaśpiewają piosenki po francusku, kwestując jednocześnie na wybrany cel. W zeszłym roku zebrane środki (2700 pln), z których zakupiono żywność, zostały przekazane do TPD.

Znajdziecie nas między Starym a Nowym Miastem (nieopodal kawiarni „Same Fusy”). Czekają nas 3 godziny świetnej zabawy! Przyjdźcie choć na chwilę i koniecznie zabierzcie swoich bliskich. Liczymy na wsparcie akcji nie tylko kilkoma monetami, ale również uśmiechem! 🙂 Do zobaczenia!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

sodexo muszkieter

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.