#ŚrodyBudżetowe!

Zapraszamy na #ŚrodyBudżetowe!

meetup-fiiw

W środę, 23 listopada, Fundacja Innowacja i Wiedza zaprasza wszystkich chętnych na #ŚrodęBudżetową. Opowiedzą o tym, co powinniśmy się dowiedzieć o naszych finansach osobistych gdy mieliśmy 20 lat, ale nikt nam wtedy o tym nie powiedział.

#ŚrodaBudżetowa jest bezpłatna i skierowana do wszystkich zainteresowanych poprawą stanu swojego budżetu domowego. Nie, nie płacą za udział w spotkaniu i nie znajdą nikomu pracy. Ale dadzą bezpłatne narzędzia, dzięki którym można poprawić swoją sytuację finansową.

Dlaczego robią #ŚrodyBudżetowe?

Wierza, że dzięki edukacji finansowej nasze życie jest łatwiejsze. Nie wpakujemy się w trudny kredyt hipoteczny. Nie płacimy niechcianych odsetek. Unikamy mandatów. Dlatego dzielą się tą wiedzą od kilku lat. Organizowali już warsztaty, szkolenia, konferencje. Teraz przygotowali nowy format. Meetapy. Skierowane są głównie do młodych ludzi, którzy dopiero zaczynają zarabiać. I zaczynają płacić składki, podatki, raty kredytów i odsetki ale czy płacą sobie?

Kto przychodzi na ich spotkania?

Na każdym spotkaniu są różni ludzie. Pracownicy korporacji, NGOsów, freelanserzy, studenci. Łączy ich jedno – naprawdę chcą poprawić swoją sytuację finansową.

Przyjdź i zobacz, co możesz dla siebie zrobić, aby za kilka lat to pieniądze pracowały na Ciebie.

Kiedy? Środa, 23 listopada 2016 godz. 17:00

Centrum Edukacji Finansowej, Fundacja Innowacja i Wiedza Al. KEN 18 lok. 5b, Stacja Metra Kabaty

Liczba miejsc ograniczona, prośba o rejestrację na: fiiw@fiiw.pl

www.fiiw.pl

 

Link do wydarzenia na FB:

 

https://www.facebook.com/events/222930741452195/

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.