WIELKANOCNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI W FIRMACH

W związku ze zbliżającymi się Świętami, zwracamy się do Państwa z propozycją przeprowadzenia wśród  pracowników akcji społecznej – „Wielkanocnej Zbiórki Żywności“ w dniach 14-22 marca 2016 roku.

plakat_WZŻ_a3

Wielkanoc jest tym momentem, kiedy można za pomocą prostego gestu pokazać ludziom, którzy z różnych życiowych powodów znaleźli się w ciężkiej sytuacji, że nie są sami.

Celem zbiórki jest zebranie produktów długoterminowych: mąki, konserw, cukru, oleju, słodyczy, makaronu, kaszy, ryżu. Produkty zebrane podczas zbiórki trafią do najbiedniejszych dzieci, rodzin wielodzietnych, osób samotnie wychowujących dzieci, bezdomnych, chorych i bezrobotnych.

Wielkanocna Zbiórka Żywności to okazja do kształtowania dobrych relacji wśród pracowników, zbudowania poczucia więzi z firmą, zaangażowanie oraz zbudowania pozytywnego wizerunek firmy.

Firma może szczycić się jako jednostka zaangażowana w społeczność lokalną, wspierająca idee wolontariatu oraz realizująca założenia ekonomii społecznej. Wsparcie Wielkanocnej Zbiórki Żywności pozwoliłoby na pozyskanie i przekazanie większej ilości żywności dla osób potrzebujących.

Więcej informacji na stronie http://bzsos.pl/wzz-2016-w-firmie/

Wielkanocna Zbióka Żywności w firmie

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Akcję wspierają:

loga WZŻ w firmmie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.