Pozostało niewiele czasu do rozliczenia PIT-ów!

We wtorek (2 maja 2017 r.) mija termin składania zeznań podatkowych za 2016 r.

Zachęcamy Państwa do przekazania 1% podatku dla Banku Żywności SOS w Warszawie.

Numer KRS wpisujemy w rubryce „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)” i wyliczamy kwotę. Resztą zajmie się urząd skarbowy.

 

Możecie Państwo skorzystać z bezpłatnego programu* do rozliczania podatku, który automatycznie wyliczy Państwa 1 % podatku.

Program PIT 2016 online

NA CO PRZEZNACZAMY 1% PODATKU?

W latach ubiegłych zebrane w ten sposób środki przeznaczyliśmy na pozyskiwanie, transport i magazynowanie żywności oraz na przygotowanie projektów edukacyjnych dla dzieci i seniorów. W 2016 roku pozyskaliśmy ponad 3,3 mln kg żywności dla 56 000 osób najuboższych.

Każda kwota wesprze nasze działania związane ze sprawną i niezawodną codzienną pracę Banku Żywności SOS w Warszawie. Będziemy zaszczyceni jeśli wybierzecie Państwo naszą Fundację!

 

 

* Program ten nie umożliwia wyboru dowolnej organizacji pożytku publicznego i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.

*OPP oświadcza, że zakup Aplikacji e-pity 2015 jest współfinansowany ze środków pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.
Program e-pity Copyright 2015-2016 e-file sp. z o.o.

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.