Toyota Bielany przekazała samochód fundacji

TOYOTA WSPIERA FUNDACJĘ BANK ŻYWNOŚCI SOS W WARSZAWIE


Toyota Bielany została partnerem logistycznym Banku Żywności SOS w Warszawie udostępniając na rok Fundacji Toyotę Auris.

 

Pan Dominik Gawin – Kierownik Działu Handlowego w Toyocie Bielany – uroczyście przekazał kluczyki Zespołowi Banku Żywności na początku września 2018 rozpoczynając tym samym naszą wspólną piękną przygodę w szczytnym celu. Pojazd będzie służyć pracownikom Fundacji do sprawnego i bezpiecznego docierania do Partnerów na spotkania oraz warsztaty skierowane do podopiecznych.

Firma włączyła się w logistyczne wsparcie Fundacji, ponieważ Toyota Bielany i Bank Żywności SOS w Warszawie mają ze sobą wiele wspólnego. Bank Żywności ratuje pełnowartościową żywność przed zmarnowaniem i daje ludziom godne życie bez uczucia głodu. Toyota natomiast stale inwestuje w skuteczną ochronę środowiska i w poprawę jakości życia różnych grup społecznych. Japoński koncern jest najbardziej innowacyjną firmą w branży motoryzacyjnej, z jednej strony starając się stale zwiększać mobilność ludzi, w tym także osób o szczególnych potrzebach, z drugiej chronić środowisko.

 

Dziękujemy Toyota Bielany za wspaniały i szlachetny prezent!


Więcej na temat nowości  w Toyota-Bielany: https://www.toyota-bielany.pl/

Fotorelacja:   


Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.