CHEP Polska i Colian Logistic razem dla BZ SOS w Warszawie

Sprawnie funkcjonujące łańcuchy dostaw są kluczowe w dostarczaniu świeżych produktów do potrzebujących na czas. Tuż przed majówką, dzięki wsparciu firmy CHEP Polska oraz Colian Logistic, transport m.in. takiej właśnie żywności trafił do GOPS w Baranowie.

Transport został zorganizowany w ramach partnerstwa jakie od lat łączy Banki Żywności z firmą CHEP i obejmuje wolontariat, nieodpłatne korzystanie z nośników oraz inne formy współpracy w ramach wartości łączących nasze organizacje.

CHEP pomaga przemieszczać więcej towarów do większej liczby odbiorców niż jakakolwiek inna firma na świecie. Prawie 330 milionów naszych palet i pojemników tworzy niewidoczny kręgosłup globalnego łańcucha dostaw, a uczestniczą w nim największe światowe marki, którym pomagamy transportować towary do ponad 500 000 punktów sieci dystrybucji w sposób wydajny, zrównoważony i bezpieczny. Jako pionier gospodarki obiegu zamkniętego firma CHEP stworzyła jedną z najbardziej zrównoważonych organizacji logistycznych, promując model poolingu oparty na wielokrotnym użytkowaniu i współdzieleniu nośników. CHEP działa w około 60 krajach, prowadząc największe operacje w Ameryce Północnej i Europie.

Colian Logistic to operator logistyczny, którego zakres działalności opiera się na trzech filarach: transporcie, magazynowaniu oraz obsłudze klienta. Oddziały są zlokalizowane na terenie całej Polski – w Kostrzynie, Kaliszu, Nowej Wsi Wrocławskiej, Strykowie, Katowicach, Robakowie, Glince Duchnowej, Bydgoszczy, Lublinie, Wykrotach i Pruszkowie. Bazując na wieloletnich doświadczeniach, firma Colian Logistic wypracowała  efektywne metody zarządzania środkami transportu, umożliwiając realizację zleceń w ciągu 24h od momentu wystawienia zlecenia transportowego. Transport drogowy organizowany jest na terenie całego kraju oraz na arenie międzynarodowej zarówno FTL jak i LTL.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.