Metallica dla Banku Żywności SOS w Warszawie

Zagrali dwa razy w Warszawie. A przy okazji wsparli wybrane przez siebie organizacje. Jedną z nich jest nasza Fundacja. Dla nas to ogromna radość i wyróżnienie, że zostaliśmy zauważeni.

Zespół Metallica (All Within My Hands Foundation), dzięki wsparciu Live Nation Poland, przekazał na naszą działalność statutową 20 000 EUR. Sponsor ich trasy koncertowej – Grupa IVECO – również przekazała nam dotację o wartości 20 000 EUR. Dzięki temu wsparciu będziemy mieć możliwość działać szerzej – przekazać więcej żywności większej liczbie osób. 

Dziękujemy!

Specjalne podziękowania należą się również wolontariuszom-fanom z Overkill.pl, którzy zaangażowali się w prace w naszym magazynie i to przed samym piątkowym koncertem!

 

Obecność osób, które łączą swoją pasję z chęcią niesienia bezinteresownej pomocy
i wsparcia tym, którzy go potrzebują, jest budującym przykładem i inspiracją. Okazuje się, że można wstać skoro świt (albo wcale nie spać 😉), zapakować się w pociąg i… niekoniecznie od razu pognać na koncert. Można zatrzymać się, wraz z innymi pozytywnymi zapaleńcami, gdzieś jeszcze np. w magazynie w Piastowie, żeby pomyśleć również o kimś, nie tylko o sobie. I dla tego kogoś, kto tego potrzebuje, przepakować 2648 kg uratowanej żywności. Żeby do tego Kogoś dotarła.

Za to wsparcie dziękujemy w imieniu własnym i tych, do których docieramy z pomocą każdego dnia.

>>więcej

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.