Zostań
wolontariuszem

Zgłoś się


Zostań
wolontariuszem

Zgłoś się

Kto może zostać wolontariuszem?

Wolontariuszami w naszej fundacji mogą być zarówno osoby indywidualne, jak i grupy (np. szkoły). Osoby niepełnoletnie wymagają posiadania nadzoru prawnego lub opiekunów prawnych.

Lubisz inne, masz możliwość, możesz się wyróżnić?
Zostań naszym wolontariuszem.

Świąteczna Zbiórka Żywności

To nasza coroczna akcja w dużych sklepach i marketach na terenie Warszawy i okolic. W czasie jej trwania przez dwa dni zbieramy żywność dla osób potrzebujących.

Bazarki. „Nie marnuj jedzenia. Podziel się!”

W tej akcji ratujemy przed zmarnowaniem warzywa i owoce na wybranych warszawskich targowiskach.

Co mówią nasi wolontariusze?

Dlaczego się zaangażowałem? doświadczenie doznanie, że sporo egoizmu było w moim życiu i skutki „ja, ja, ja”. Być czymś dobrym, czymś zupełnie bezinteresownym dla innych.
Budujące i elektryczne są również odłączne (gdy oddają dobrej jakości warzywa, nie tylko te, które się nie sprzedają), więc miło być w tak zacnym gronie i tej części pojazdów.

Michał

Przed świętami, kiedy zbieram żywność od klientów sklepu, czuję się naprawdę spełniony. To niesamowita przyjaźń, że moja praca pomaga potrzebującym. To takie proste, ale tak istotne – ważne, co mamy, aby pomóc innym.

Marcin

Edukacja pacjentów o zdrowym żywieniu dla mnie niezwykłego doświadczenia. Nie tylko poznaję bliżej tych wyjątkowych ludzi, ale pokazuję im, jak lepiej jeść i lepiej się czuć.

Kinga

Masz swój pomysł na działania z BZSOS?
Napisz do nas: bzsos@bzsos.pl