Zobacz, co dobrego możemy razem zrobić

Zobacz, co dobrego możemy razem zrobić

arrow_down

Czy wiesz, że ponad 1,6 miliona Polaków żyje w skrajnym ubóstwie ? Ci ludzie mogą być przed posiłkiem, czy zjeść posiłek, czy opłacić czynsz lub kupić domowe buty na zimę. Pomóż razem z nami żywnością i jej potrzebującym. Tak, aby nie było codziennie rano możliwości wyboru.

Żywność to godność.

W Warszawskim Banku Żywności wierzymy, że każde zorganizowanie, wystąpienie od wielkości i urządzeń, może spowodować przyczynienia się do problemu niedożywienia w naszej społeczności. Gorąco polecamy przedsiębiorstwa do nawiązań z nami do współpracy.

Dlaczego warto zostać naszym partnerem?

decor

Stajesz się firmą odpowiedzialną społecznie

decor

Wzmacniasz wizerunek firmy

decor

Zdobywasz naszą ekspercką wiedzę

decor

Zyskujesz nasze wartości działania

decor

Nawiązujesz współpracę z 30-letnią organizacją

decor

Pomagasz innym

Fundacja Santander

Fundacja Santander wspólnie z nami uruchomiła kampanię edukacyjną „Lodówka na medal”, która ma na celu kształtowanie pozytywnych nawyków dotyczących przechowywania i gospodarowania żywnością oraz szerzenie wiedzy na temat skutków zjawiska marnowania żywności. W ramach projektu „Lodówka na medal” uruchomiono warsztaty edukacyjne w szkołach oraz wyjątkową grę online.

Czytaj więcej

Fundacja Citi Handlowy im. Leopolda Kronenberga

Dzięki wsparciu Fundacji Citi Handlowy im. Leopolda Kronenberga mogliśmy przygotować i wydać 538 paczek, które trafiły do najbardziej potrzebujących seniorów. W paczkach znajdowały się najpotrzebniejsze produkty takie jak mleko, makaron, ryż, słodycze, dżem czy konserwy.

Porozmawiajmy!

Jeśli zainteresowała Cię współpraca z nami - skontaktuj się.

decor

Anna Wolska

telefon:

601 390 094