Partnerstwo

  1. AMBASADOR GODNOŚCI

 

Uczestniczą Państwo w codziennym działaniu Banku – od zbierania żywności od producentów, rolników, sieci handlowych, poprzez magazynowanie i sortowanie, aż po wydawanie ton żywności.

Razem z nami wysyłają Państwo kilkaset ciężarówek miesięcznie do osób potrzebujących. Państwa darowizna sprawi, że dziesiątki tysięcy ludzi będzie miało co jeść.

  1. OPIEKUN PUNKTU “POD PARASOLEM”

 

Państwa firma może zostać Opiekunem miejsca, gdzie wydajemy żywność potrzebującym. Dzięki Państwa darowiźnie, w Punkcie “pod Parasolem” w każdym tygodniu, ponad 200 polskich i ukraińskich rodzin w kryzysie dostaje jedzenie.

Żywność jest dodatkowo trampoliną do szerszej opieki, którą możemy dać wspólnie – otoczyć opieką psychologiczną, budować społeczność przez wspólne gotowanie i wspólny czas z dziećmi.

  1. TONY JEDZENIA NA ŚWIĘTA

 

Święta to dobry czas na czynienie dobra. Zapraszamy Państwa firmę do zakupu ton jedzenia na Święta. Oferta jest prosta – mogą Państwo kupić jedną tonę lub wielokrotność tony jedzenia. Państwo decydujecie czy jaką ilość kupić, a my to jedzenie kupujemy, pakujemy i wydajemy do osób potrzebujących.

Oferta może być rozszerzona o wspólne sortowanie żywności. Razem spędzamy kilka godzin w magazynie, gdzie przygotowujemy tony jedzenia dla potrzebujących. Państwa pracownicy poznają historię osób, którym pomagamy. Zadbamy o widoczność Państwa marki i fotorelację ze wspólnej akcji.

  1. SZYTE NA MIARĘ PARTNERSTWO EDUKACYJNE w obszarze “Jedzenie to dobro

 

Zapraszamy Państwa do partnerstwa w projekcie edukacyjnym “Jedzenie to dobro” dotyczącym tematyki związanej z żywnością. Jesteśmy otwarci na wspólne wypracowanie pomysłu. Zapewniamy wkład merytoryczny, wiedzę, wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu edukacji i edukatorów.

  1. PARTNER KAMPANII “STOP GŁODOWI”

 

Wspólnie z Państwa firmą, możemy stworzyć kampanie społeczną “Stop Głodowi”

Razem włączymy Polaków w działanie dla osób wykluczonych społecznie

  1. KILOGRAMY GODNOŚCI

 

Zapraszamy Państwa firmę do zakupu żywności lub przekazaniu darowizny na jej zakup, co pozwoli nam na pomoc żywnościową konkretnej liczbie potrzebujących

  1. WOLONTARIAT PRACOWNICZY

 

Zapraszamy Państwa do przekazania darowizny finansowej na zakup żywności oraz wspólne sortowanie przez Państwa pracowników.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.