Partnerstwo

Partner Strategiczny

Pomóż nam realizować naszą misję na co dzień. Bądź częścią każdej naszej akcji i wydarzenia. Pozwól nam działać płynnie w zakresie pozyskiwania żywności. Przez prawie 30 lat przekazaliśmy 90 miliony kg żywności. Dodatkowo edukujemy podopiecznych, dzieci w szkołach jak nie marnować żywości. Zapraszamy do ogrzania się przy naszym pomarańczowym logo na stałe.

 

Fundator Paczek na Święta

Zostań Fundatorem Paczek i pomóż nam dotrzeć na Święta z pomocą żywnościową do naszych Organizacji. Dzięki darowiźnie biznesu dostarczymy paczki z jedzeniem do osób biednych, emerytów, samotnych matek, w kryzysie bezdomności, osób starszych i niepełnosprawnych. Przywróćmy im godne Święta.

 

Partner Akcji

Zostań Partnerem naszych cyklicznych akcji jak np. Dzień Ziemi (22.05), Światowy Dzień Walki z Marnowaniem Jedzenia (29.09), Światowy Dzień Żywności (16.10). Zorganizuj z nami śniadanie prasowe i wspólnie z nami opowiedz jak zmienić nawyki konsumentów w zakresie marnowania żywności.

 

Program lojalnościowy

Włącz naszą fundację jako beneficjenta w programie lojalnościowym. To ważna część działań zwiększających zaangażowanie członków programu. Ludzie chętnie dzielą się z innymi. Szczególnie jeśli chodzi o cele charytatywne. Dzięki punktom zamienionym na wsparcie finansowe fundacji uczestnicy programu poczują swój realny wpływ na zmianę świata na lepszy.

 

Zbiórka w firmie

Zorganizuj z pracownikami Zbiórkę żywności lub pieniędzy na nasz cel. To jest bardzo proste: wybierasz termin, miejsce zbiórki w firmie lub on-line i zapraszasz do akcji współpracowników. Od nas otrzymasz link do strony internetowej czy listę produktów do zbiórki, potrzebne materiały dotyczące komunikacji (tekst, grafikę). Zaangażowany pracownik to szczęśliwy pracownik.