10. edycja Międzynarodowych Targów Napojów i Żywności zbliża się wielkimi krokami

18 kwietnia, już po raz trzeci, będziemy obecni na 10. edycji Targów Napojów i Żywności WorldFood Poland w Warszawie.

Jako Bank Żywności staramy się pozyskiwać żywność, zwłaszcza tę narażoną na zmarnowanie, a następnie przekazywać ją osobom, które najbardziej jej potrzebują.

Tegoroczne targi to doskonała okazja, by dotrzeć do Wystawców, którzy mają bezpośredni wpływ na jakość wytwarzanych produktów w branży żywieniowej. Chcemy wykorzystać ten czas na nawiązanie z nimi współpracy. To jednocześnie, a może przede wszystkim, moment, w którym mamy możliwość opowiedzenia im o potrzebach osób, do których trafia pozyskana przez nas żywność. To o jakość ich życia przede wszystkim walczymy na co dzień.

Mamy nadzieję, że na tegorocznych targach pozyskamy nie tylko żywność, ale również sprzymierzeńców naszych działań.

Serdecznie dziękujemy Organizatorom tego wydarzenia za zaproszenie!

Uczestnictwo w  targach to niepowtarzalna okazja do odkrycia najnowszych trendów w branży spożywczej, nawiązania cennych kontaktów biznesowych oraz uczestnictwa w ponad 40 debatach i prelekcjach prowadzonych przez uznanych ekspertów. Ponad 300 Wystawców i tysiące branżowych Odwiedzających, w tym producenci, dystrybutorzy, przedstawiciele sieci handlowych, hurtowni, sklepów detalicznych i specjalistycznych, restauracji i hoteli, znajdą tu platformę do wymiany doświadczeń i wiedzy.

W tym roku szczególną uwagę poświęcamy innowacjom i rozwiązaniom przyszłościowym. Z dumą prezentujemy sektor FoodTech & Packaging, gdzie najnowsze systemy pakowania produktów spożywczych staną się dostępne dla szerokiego grona odbiorców.

Nie zabraknie również okazji do bezpośredniego spotkania z wybranymi przedstawicielami sieci handlowych i przedsiębiorstwami z Polski i zagranicy, poprzez spotkania handlowe, które ułatwią nawiązywanie kontaktów handlowych 1:1 i rozwijanie sieci biznesowej.

Podczas 10. edycji będzie miał miejsce również konkurs o Złoty Medal targów WorldFood Poland, prestiżowe wyróżnienie przyznawane najlepszym produktom prezentowanym przez Wystawców. To doskonała okazja, aby być wśród pierwszych, którzy poznają produkty, które wkrótce mogą zrewolucjonizować rynek.

Na targach, różnorodne sektory branży spożywczej, spotykają się, tworząc unikalną platformę dla efektywnego rozwoju i innowacji. Łącząc siły z NutraFood Poland i ColdChain Poland, tworzą kompleksową platformę dla producentów żywności, suplementów diety oraz dostawców rozwiązań logistycznych i technologii chłodniczych. Uczestnictwo w targach otwiera drzwi do nowych rynków i możliwości, znacząco zwiększając efektywność operacyjną i konkurencyjność firm. To wyjątkowa okazja, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami, które kształtują przyszłość branży.

Zarejestruj się już dziś i dołącz do tysięcy profesjonalistów z branży spożywczej, którzy tak jak Ty, szukają inspiracji, nowości i możliwości rozwoju.

Odwiedź stronę www.worldfood.pl i zaplanuj swoją obecność na najważniejszym wydarzeniu branży spożywczej w roku!