FORMY WSPÓŁPRACY

/1/ Partner Strategiczny

Pomóż nam realizować naszą misję na co dzień. Bądź częścią każdej naszej  akcji i wydarzenia. Pozwól nam działać płynnie w zakresie pozyskiwania żywności. Przez ponad 27 lat przekazaliśmy 84 miliony kg żywności. Dodatkowo edukujemy podopiecznych, dzieci w szkołach jak nie marnować żywości. Zapraszamy do ogrzania się przy naszym pomarańczowym logo na stałe.

/2/ Fundator Paczek na Święta

Zostań Fundatorem Paczek i pomóż nam dotrzeć na Święta z pomocą żywnościową do naszych Organizacji. Dzięki darowiźnie biznesu dostarczymy paczki z jedzeniem (4-5 kg) do osób biednych, emerytów, samotnych matek, w kryzysie bezdomności, osób starszych i niepełnosprawnych. Przywróćmy im godne Święta.

/3/ Darowizna

Przekaż darowiznę finansową na konkretne cele statutowe, abyśmy mogli odważnie realizować nasze zadania, bez drżenia o każdy grant czy dotację z innych źródeł. Rocznie pozyskujemy średnio 4,5 miliona kilogramów żywności zagrożonej zmarnowaniem. Magazynujemy, transportujemy, wydajemy do osób potrzebujących. Dziennie wyjeżdża z naszego magazynu 10 samochodów dostawczych z uratowaną żywnością.
Dzięki wsparciu biznesu możemy bezpiecznie myśleć o kolejnym dniu pracy.

/4/ Partner Akcji

Zostań Partnerem naszych cyklicznych akcji jak np. Dzień Ziemi (22.05), Światowy Dzień Walki z Marnowaniem Jedzenia (29.09), Światowy Dzień Żywności (16.10). Zorganizuj z nami śniadanie prasowe i wspólnie z nami opowiedz jak zmienić nawyki konsumentów w zakresie marnowania żywności.

/5/ Program lojalnościowy

Włącz naszą fundację jako beneficjenta w programie lojalnościowym. To ważna część działań zwiększających zaangażowanie członków programu. Ludzie chętnie dzielą się z innymi. Szczególnie jeśli chodzi o cele charytatywne. Dzięki punktom zamienionym na wsparcie finansowe fundacji uczestnicy programu poczują swój realny wpływ na zmianę świata na lepszy.

/6/ Zbiórka w firmie

Zorganizuj z pracownikami Zbiórkę żywności lub pieniędzy na nasz cel. To jest bardzo proste: wybierasz termin, miejsce zbiórki w firmie lub on-line  i zapraszasz do akcji współpracowników. Od nas otrzymasz link do strony internetowej czy listę produktów do zbiórki, potrzebne materiały dotyczące komunikacji (tekst, grafikę). Zaangażowany pracownik to szczęśliwy pracownik.

/7/ Wolontariat

Zorganizuj Wolontariat Pracowniczy w naszym magazynie w Regułach na Święta. Zaproś grupę 10-12 osób, skontaktuj się ze mną i umów konkretną datę i godziny akcji. Jak mówią uczestnicy programu: gwarantujemy „medytację w ruchu” i ogromną satysfakcję z niesienia pomocy innym. Jedna zmiana podczas sortowania żywności to 4 godziny.

/8/  Twoja firma ma inny pomysł na wsparcie naszego Banku? Daj nam znać