DLA FIRM

Wspólnie możemy więcej!

Czy wiesz, 1,6 milionów Polaków żyje w skrajnym ubóstwie? Ci ludzie codziennie stają przed wyborem, czy zjeść ciepły posiłek, czy opłacić czynsz lub kupić ciepłe buty na zimę. Pomóż razem z nami zebrać żywność i przekazać ją potrzebującym. Tak, aby nie musieli codziennie rano dokonywać wyboru. Żywność to godność.

Miesięcznie niesiemy pomoc ponad 56.000 wykluczonym społecznie osobom z ponad 170 organizacji działających na terenie województwa mazowieckiego.
Możesz nieść tę pomoc razem z nami i wspierać nas w realizacji misji fundacji.

Dlaczego warto zostać naszym partnerem?

 • Stajesz się firmą odpowiedzialną społecznie
  Pomagasz realizować 2 cele zrównoważonego rozwoju: zero głodu, odpowiedzialna konsumpcja i produkcja.
 • Wzmacniasz wizerunek firmy
  Pokazujesz umiejętność dzielenia się z innymi, co ma pozytywny odbiór wśród swoich partnerów biznesowych, jak również klientów i pracowników.
 • Zdobywasz naszą ekspercką wiedzę w zakresie niemarnowania żywności
  Podczas organizowanych z nami webinarów, spotkań, szkoleń poznajesz wraz z pracownikami wytyczne jak nie marnować, jak planować zakupy, gotowanie, przechowywanie żywności. A to tylko część wiedzy jaką mamy do przekazania.
 • Zyskujesz również nasze wartości działania
  Chęć niesienia pomocy innym, bezpieczeństwo, skuteczność, rozwój, zaufanie, uczciwość w naturalny sposób stają się elementem codziennej współpracy.

Dodatkowo, co ważne, nawiązujesz współpracę z wiarygodną i rozpoznawalną społecznie organizacją istniejącą od ponad 27 lat.